KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712041

nr 1571 2041

Blandteknik

Vladyslav A (f. 1988, Ukraina). "Blommor". Signerad. Duk, oramad, 40x30

måndag 16 oktober 2023
kl 20:37:26

  • 16 okt

Specialauktion ART FOR THE FUTURE

Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE